Prace na konkurs napłynęły do szkoły

foto_001

Prace na konkurs ogłoszony w związku z realizacją działań promocyjnych naszej „EkoPracowni nie tylko pod chmurką” napłynęły do szkoły.

Odbieraliśmy je od kurierów i posłańców z terenu całego powiatu. Niektórzy autorzy przynieśli je osobiście- tj. Przedszkolaki ze Sztutowa.

Zaczęliśmy je układać kategoriami i przygotowaliśmy do prezentacji. Już wiemy, że nie zazdrościmy komisji konkursowej. Myślimy, że będzie musiała zmierzyć się z bardzo trudnym zadaniem.

Wszystkim, którzy przygotowali prace na temat : „Słońce to energia”, „Wiatr to energia”, plakat promujący odnawialne źródła energii, „Energia wokół nas”, „Odnawialne źródła energii- szansa czy zagrożenie dla natury” serdecznie dziękujemy! Wszystkim życzymy powodzenia i do zobaczenia na uroczystej gali konkursu- 17 maja 2024!

POWODZENIA!

BRAWO ZA KREATYWNOŚĆ, POMYSŁOWOŚC I PRZEPIĘKNE PRACE!