Pracownicy szkoły

Print Friendly

DYREKCJA

  • Owsińska Sylwia - dyrektor – historia
  • Nowak Bożena    - z-ca dyrektor – świetlica szkolna

NAUCZYCIELE

     Edukacja wczesnoszkolna

  • Ia    - Błaszak Małgorzata
  • Ib    - Jaworska Wioletta
  • Ic     - Maćkowska Edyta
  • IIa   – Pipała Marzena
  • IIb   – Terendy Mariola
  • IIIa  - Madej Elena
  • IIIb  - Fic Anna

     Wychowawcy – Szkoła Podstawowa

  • IVa   - Wilkanowski Jan
  • IVb   - Maszke Gabriela
  • Va    - Falgowska Beata
  • Vb    - Ziarkowska Monika
  • VIa   - Siudowski Sławomir
  • VIb   - Ranoszek Piotr

     Wychowawcy – Gimnazjum

  • IA      - Kamińska Aleksandra
  • IB      - Małecki Marek
  • IIA     - Wilkanowska Magdalena
  • IIB     - Afeltowicz Renata
  • IIIA    - Bobryk-Barska Beata
  • IIIB    - Czarnogórska-Kozłowska Magdalena
  • IIIC     - Rugała Agnieszka

     Nauczyciele przedmiotowcy

  • Afeltowicz Renata - język polski,  nauczyciel bibliotekarz
  • Błaszak Małgorzata - wychowanie do życia w rodzinie
  • Bobryk-Barska Beata - język polski, zajęcia artystyczne
  • Czarnogórska-Kozłowska Magdalena - język angielski, język niemiecki
  • Duchalska Anna - fizyka
  • Falgowska Beata - plastyka, muzyka, nauczyciel bibliotekarz
  • Falgowski Piotr - religia
  • Fic Anna - logopedia
  • Hulanicka Joanna - język polski, zajęcia artystyczne
  • Jaworska Wioletta – wychowanie do życia w rodzinie
  • Kamińska Aleksandra - język angielski
  • Kozakiewicz Teresa - przyroda
  • Krasnodębska Teresa - język angielski
  • Kupiecka-Włoczkowska Kamila - język polski, logopedia
  • Maćkowska Edyta - zajęcia komputerowe
  • Madej Elena - zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
  • Majos-Dalecka Jagoda - informatyka
  • Małecka Anna – matematyka, informatyka
  • Małecki Marek - matematyka
  • Maszke Gabriela - język angielski
  • Nakielska Magdalena - geografia, informatyka
  • Owsińska Sylwia – historia, wychowanie do życia w rodzinie
  • Ranoszek Barbara - religia
  • Ranoszek Piotr - wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna
  • Rugała Agnieszka - rewalidacja, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, edukacja dla bezpieczeństwa
  • Rutkowska Kinga - chemia
  • Siudowski Sławomir - wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna
  • Terendy Mariola - przyroda
  • Wierzbowska Anna – język niemiecki
  • Wilkanowska Magdalena - wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna
  • Wilkanowski Jan - biologia, wychowanie fizyczne, zajęcia techniczne, gimnastyka korekcyjna
  • Wincek Urszula - historia, wiedza o społeczeństwie
  • Ziarkowska Monika - matematyka

ŚWIETLICA SZKOLNA

  • Kalina Małgorzata - kierownik
  • Darowska Jadwiga
  • Falgowski Piotr
  • Smosna Izabela
  • Kozakiewicz Teresa
  • Wierzbowska Anna

PEDAGOG SZKOLNY

  • Majos-Dalecka Jagoda

PSYCHOLOG SZKOLNY

  • Spryszyńska Magdalena

BIBLIOTEKA SZKOLNA

  • Afeltowicz Renata
  • Falgowska Beata

PIELĘGNIARKA SZKOLNA

  • Drąg Elżbieta

ADMINISTRACJA

  • Bartnicka Anna - sekretarka
  • Gaura Katarzyna - główna księgowa
  • Kiernicka Marta - samodzielny referent ds. kadr
  • Manijak Agnieszka - starszy specjalista ds. płac

KUCHNIA

  • Ziołecka Małgorzata - intendentka
  • Machula Jadwiga - kucharka
  • Lewandowska Elżbieta - pomoc kucharki
  • Litwiński Mateusz – pomoc kuchenna

KONSERWATORZY

  • Onyszkiewicz Jan
  • Ziarkowski Andrzej

OBSŁUGA

  • Biruk Maria - woźna (sala gimnastyczna)
  • Kotlińska Ewa - woźna (II piętro)
  • Krzyżanowska Mariola - woźna (piętro edukacji wczesnoszkolnej)
  • Machula Halina - woźna (parter)
  • Polańska Irena - woźna (szatnia, teren zielony)
  • Szmyt Alicja - woźna (I piętro)