Warsztaty dla rodzin w zakresie komunikacji

W dniu 14 listopada 2013r. o godz. 1700 w Bibliotece Publicznej w Sztutowie odbyły się warsztaty dla rodziców „Trening komunikacji w relacji rodzic-dziecko”. Organizatorami imprezy był Zespół Interdyscyplinarny Gminy Sztutowo, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sztutowie, Zespół Szkół w Sztutowie oraz Świetlica Środowiskowa w Sztutowie.

Warsztaty z rodzicami poprowadził psycholog i pedagog szkolny. Celem warsztatów było omówienie sposobów skutecznej komunikacji w rodzinie.

Zamierzeniem warsztatów było kompleksowe wsparcie edukacyjne dla rodzin, w związku z czym do uczestnictwa zaproszono również dzieci i młodzież.  Pani Alina Niedzielska – opiekun Świetlicy Środowiskowej w Sztutowie poprowadziła zajęcia w zakresie komunikacji wewnątrzrodzinnej dla młodszych gości.

Serdecznie dziękujemy organizatorom i sponsorom, dzięki którym możliwe było wytworzenie wspaniałej atmosfery pogłębiającą integrację środowiska rodzinnego i szkolnego.

Szerszą informację znajdą Państwo na portalu www.sztutowo.com