mistrzostwa_powiatu_nowodworskiego_w_ramach_wojewodzkich_igrzysk_mlodziezy_szkolnej_007

11.05.2019r. na terenie nowego obiektu sportowego – boiska lekkoatletycznego w Nowym Dworze Gdańskim, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowodworskiego w ramach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Reprezentacja naszej szkoły w składzie:

Dziewczęta – Zofia Banach, Zuzanna Banach, Aneta Augustyniak, Patrycja Zielińska, Kinga Czapiewska, Małgorzata Grudkowska

Chłopcy – Wojciech Łapawa, Julian Szczepkowski, Julian Gawroński, Jan Milarski, Dawid Ossowski stanęła na wysokości zadania i dumnie wróciła z medalami, które zawisły na szyjach: Wojtka Łapawy – złoty medal za pchniecie kulą, Kingi Czapiewskiej – złoty medal za skok w dal oraz brąz za pchnięcie kulą, Zofii Banach – brązowy krążek za bieg na 100 metrów.

O krok od medalu byli Patrycja Zielińska – IVm na dystansie 300m oraz Julian Gawroński – finalista biegu na 100m.

Wszystkim sportowcom oraz opiekunom gratulujemy.

Do zawodów przygotowywali – Magdalena Wilkanowska, Piotr Ranoszek i Jan Wilkanowski.