70. rocznica powstania szkoły w Sztutowie (1 lutego 1946 - 1 lutego 2016)

Finał VI Powiatowego Konkursu „Chemia w zadaniach”

28 lutego 2019 roku w Zespole Szkół nr 1 w Nowym Dworze Gdańskim odbyła się szósta edycja Powiatowego Konkursu „Chemia w zadaniach”.

Konkurs był skierowany do uczniów oddziałów gimnazjalnych i szkół podstawowych powiatu nowodworskiego.

Pierwsze etap konkursu został przeprowadzony w szkole, a na szczeblu powiatowym naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów: Maria Owsińska (kl. III B) i Julian Szczepkowski (kl. VIII a).

VI Powiatowy Konkurs „Chemia w zadaniach” został objęty  honorowym patronatem Starosty Nowodworskiego, który ufundował nagrody dla zwycięzców oraz miłe upominki dla wszystkich uczestników.

Miło nam poinformować, że w konkursie z chemii I miejsce zdobyła Maria Owsińska ze wspaniałym wynikiem 98%.

Uczniom serdecznie dziękuję za udział, gratuluję wysokich wyników i życzę dalszych sukcesów w konkursach chemicznych!

Kinga Rutkowska