70. rocznica powstania szkoły w Sztutowie (1 lutego 1946 - 1 lutego 2016)
 

XIV Megaolimpiada Wiedzy

Uczniowie klas VIII Szkoły Podstawowej w Sztutowie i III wygaszanego Gimnazjum brali udział w XIV Megaolimpiadzie Wiedzy z  biologii, geografii, matematyki, historii i wiedzy o społeczeństwie oraz języków: polskiego, niemieckiego i angielskiego.

Do udziału w etapie rejonowym, który odbywał się w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym „Lingwista” zakwalifikowali się następujący uczniowie:

_____________________________________________________________________________

 Szkoła Podstawowa:

Biologia:

  • Patrycja Solecka- Zielińska

Geografia:

  • Jakub Samsel
  • Błażej Gapski
  • Krycia Konrad

Historia i wos:

  • Julian Szczepkowski
  • Jakub Samsel
  • Gapski Błażej

Język angielski:

  • Błażej Gapski
  • Julian Szczepkowski

Język niemiecki:

  • Wiktoria Woch
  • Nikola Łopińska

Język polski:

  • Julian Szczepkowski
  • Weronika Obara
  • Wiktoria Woch

Matematyka:

  • Maksymilian Kamiński

_____________________________________________________________________________

Gimnazjum:

 Biologia:

  • Maria Owsińska
  • Zuzanna Modzelewska
  • Martyna Kusik

Chemia:

  • Maria Owsińska

Fizyka:

  • Tomasz Olzak
  • Paweł Jachimczyk
  • Jan Rostkowski

Geografia:

  • Martyna Kusik
  • Agata Walkowiak
  • Piotr Burczy

Historia i wos:

  • Jakub Marczak
  • Paweł Jachimczyk
  • Zuzanna Modzelewska

Język angielski:

  • Tomasz Olzak
  • Weronika Chwała
  • Paweł Jachimczyk

Język polski:

  • Zuzanna Modzelewska
  • Tomasz Olzak
  • Martyna Kusik

Matematyka:

  • Paweł Jachimczyk
  • Maria Owsińska

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom chęci do pracy i wysokich wyników.

W kolejnym etapie życzymy powodzenia uczniom, którzy zakwalifikowali się do udziału w etapie wojewódzkim:

_____________________________________________________________________________

Szkoła Podstawowa:

Język angielski:

  • Błażej Gapski

Matematyka:

  • Maksymilian Kamiński

_____________________________________________________________________________

Gimnazjum:

Chemia:

  • Maria Owsińska

Matematyka:

  • Paweł Jachimczyk
  • Maria Owsińska

Uczniów zakwalifikowanych do III etapu konkursu przygotowują:

  • Magdalena Urbańska z języka angielskiego,
  • Monika Ziarkowska z matematyki ,
  • Kinga Rutkowska  z chemii.

_____________________________________________________________________________

Wszystkim uczniom życzymy tytułów laureata, a nauczycielom satysfakcji w pracy z uczniami.