70. rocznica powstania szkoły w Sztutowie (1 lutego 1946 - 1 lutego 2016)
 

VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Bezpiecznie na wsi to podstawa – środki chemiczne to nie zabawa”

konkurs_bezpiecznie_na_wsi_to_podstawa_001 Uczeń klasy II a Igor Manijak zajął  II miejsce na szczeblu wojewódzkim VII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego zorganizowanego przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział  w VII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym.

W tym roku konkurs ogłoszony był pod hasłem: „Bezpiecznie na wsi to podstawa – środki chemiczne to nie zabawa”.

Z wielką dumą informujemy,  że z pośród nadesłanych  ponad 3000 prac reprezentant naszej szkoły Igor Manijak z klasy 2a zajął  II miejsce na szczeblu wojewódzkim w kategorii wiekowej klasy 0-III szkoły podstawowej, a wyróżnienie otrzymała Zuzanna Suska z klasy IIIc.

Gratulujemy Igorowi i Zuzi życzymy dalszych sukcesów.