Gala Finałowa Projektu „Pomorski dzielnicowy oczami dziecka”

gala_finalowa_projektu_pomorski_dzielnicowy_009 Projekt „Pomorski dzielnicowy oczami dziecka” dobiegł końca. Podczas gali finałowej policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku podsumowali przedsięwzięcie, a 195 uczniów z 65 szkół podstawowych województwa pomorskiego, biorących udział w konkursie plastycznym, uhonorowanych zostało fantastycznymi nagrodami.

TVP3 Gdańsk – tutaj można obejrzeć relację telewizyjną z uroczystości.

Uroczystość uświetnili obecnością między innymi, Dariusz Drelich, Wojewoda Pomorski, insp. Jarosław Rzymkowski, Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku oraz Zbigniew Ptak, Starosta Nowodworski.

19 grudnia.br., w Sali Teatralnej Wydziału Neofilologii Uniwersytetu Gdańskiego odbyła się uroczysta gala finałowa wojewódzkiego projektu „Pomorski dzielnicowy oczami dziecka”.

Nasze dzieci z klas trzecich zostały laureatami:

Z Klasy 3b, przygotowanej przez p. Wiolettę Jaworską:

• 1m zajęła Karolina Puszczewicz
  • 2m zajęła Maria Jackowska
  • 3m zajął Filip Błażejewicz
  • Wyróżnienie otrzymała Paulina Owsińska

Z klasy 3c, przygotowanej przez p. Edytę Maćkowską

• 1m zajęła Malwina Grzybowska
  • 2m zajął Wojciech Góra
  • 3m zajął Piotr Zimmermann

Z klasy 3a, przygotowanej przez p. Małgorzatę Błaszak

• wyróżnienia otrzymali: Jan Apanowicz i Marlena Wiśniewska

Dzieciom po konkursie pozostaną nie tylko nagrody i dyplomy oraz zdjęcie ze słoniem POPO – symbolem pomorskiej policji. Najlepsze prace zostały umieszczone na okolicznościowym kalendarzu.

Edyta Maćkowska