The Voice of Sztutowo

the_voice_of_sztutowo_004 W dniu 16 grudnia 2016 roku w naszej szkole odbyła się I edycja Festiwalu Piosenki Angielskiej dla uczniów klas 1-3 SP Mini Voice of Sztutowo. W festiwalu wzięło udział 35 uczniów. Wszystkie dzieci zaprezentowały się wspaniale.

Pierwsze miejsce zdobyła uczennica klasy IIIc Maja Dębowska, drugie Weronika Figura z klasy IIIa, a trzecie Malwina Grzybowska z IIIc.

Piąta edycja Festiwalu The Voice of Sztutowo odbyła się w dniu 19 grudnia 2016 roku dla uczniów klas IV-VI Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Festiwal w kategorii SP wygrała uczennica klasy VI a Patrycja Zielińska, drugie miejsce zajęła Kinga Czapiewska z VIb, a III miejsce Martyna Kowalik z Via.

W kategorii Gimnazjum wygrała Ola Łopińska z klasy IIIA.

Zwyciężczynie konkursów zaprezentują naszą szkołę w Powiatowym Konkursie w Nowym Dworze Gdańskim.

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom i prowadzącym dziękujemy za zaangażowanie.