Zaproszenie na wspólne obchody Święta Niepodległości

foto_001 Serdecznie zapraszam na uroczyste obchody Święta Niepodległości, które odbędą się w szkole w Sztutowie 6 listopada 2015r. według harmonogramu:

9.00 – 9.40 – uroczysty apel przygotowany przez uczniów klasy III Szkoły Podstawowej dla najmłodszych uczniów,

10.00 – 12.00 – Marsz Niepodległości.

Nasi uczniowie klas IV – VI Szkoły Podstawowej i I – III Gimnazjum przejdą ulicami Szkolną, Zalewową, Gdańską, Krótką i Szkolną. Po drodze zatrzymamy się przed Urzędem Gminy, w Muzeum Stutthof zapalimy znicze. Będziemy śpiewali patriotyczne pieśni. Każdy z uczestników zostanie zaopatrzony w biało- czerwony kotylion, nie zabraknie flag narodowych i szalików.

Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców do włączenia się do naszych obchodów Święta Niepodległości.

Niech to będzie Nasze wspólne, radosne Święto! Do zobaczenia.

Sylwia Owsińska