Platforma nauczania OnLine

   1% podatku dla szkoły w Sztutowie - KRS 0000 564 708, cel szczegółowy ID 000137   
 

Laureatki konkursu fotograficznego

Po raz  kolejny udało nam się pokonać inne szkoły w konkursie organizowanym przez Związek Miast i Gmin Morskich, „Morze a moja mała i duża ojczyzna „. W tym roku prace konkursowe należało nadsyłać na temat Tradycyjne rybołówstwo morskie naszym dobrem kulturowym.

Amelia Gawin, Marta Lech zostały laureatkami w dziedzinie fotografii, a Kamil Krzyszczyk otrzymał wyróżnienie wykazując się talentem literackim. Laureatki konkursu wraz ze swym opiekunem p. Bożeną Nowak wyruszają na dwa dni do Pucka , aby uczestniczyć w gali finałowej i tam dowiedzieć się, które miejsca zdobyły. Jesteśmy skromne, liczymy na pierwsze i trzecie, a jak będzie to Wam napiszemy po powrocie.

Wszystkim gratulujemy.