Zaproszenie na uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego!

Serdecznie zapraszamy Uczniów, Rodziców, Dziadków – wszystkich przyjaciół szkoły na uroczystości zakończenia roku szkolnego, które odbędą się według następującego harmonogramu (w rozwinięciu):

• ŚRODA – 25 CZERWCA – GOZ. 10.30 – UROCZYSTOŚĆ UKOŃCZENIA GIMNAZJUM PRZEZ UCZNIÓW KLAS III,
  • CZWARTEK – 26 CZERWCA – GODZ. 10.00 – UROCZYSTOŚĆ UKOŃCZENIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ PRZEZ UCZNIÓW KLAS VI,
  • PIĄTEK – 27 CZERWCA – GODZ. 9.00 -  UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM W SZTUTOWIE.

Uroczystości towarzyszące:

• PIĄTEK – 27 CZERWCA – GODZ. 8.00 – MSZA ŚWIĘTA DZIĘKCZYNNA ZA ROK SZKOLNY 2013/2014 WRAZ Z BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM NA WAKACJE.

Sprawy organizacyjne:

• Bezpośrednio po uroczystościach planowane są odwozy we wszystkich kierunkach.
  • W piątek autobusy szkolne mają ostatni przystanek przy kościele w Sztutowie. Po Mszy Św. Dzieci zostaną przewiezione do szkoły.
  • W piątek – Pan Stanisław Kochanowski wręczy 10 uczniom Nagrody Wójta Gminy.

Serdecznie zapraszam.
Sylwia Owsińska – dyrektor szkoły.