Platforma nauczania OnLine

   1% podatku dla szkoły w Sztutowie - KRS 0000 564 708, cel szczegółowy ID 000137   
 

Final Wielkiego Maratonu Czytelniczego

Dobiegł końca rok zmagań miłośników książek. Celem konkursu było wzbudzenie zainteresowania książką, budzenie wrażliwości estetycznej, etycznej i emocjonalnej oraz kształcenie umiejętności czytania ze zrozumieniem.

W maratonie czytelniczym dla najmłodszych „Spotkacie nowych przyjaciół” brało udział  29 uczniów klas III i II, którzy od września do maja czytali książki. Pod koniec każdego miesiąca pisali testy konkursowe. Dziękujemy za wytrwałość i pracę. Rozdanie nagród odbyło się w Dworze Artusa w Gdańsku.

Finalistą został Kornel Żelichowski z klasy IIIb.

Wyróżnienie otrzymali:

  • Małgorzata Zalewska kl. IIIb
  • Julian Szczepkowski kl. IIIa
  • Mikołaj Grzesiowski kl. IIIb

Gratulujemy!