Platforma nauczania OnLine

   1% podatku dla szkoły w Sztutowie - KRS 0000 564 708, cel szczegółowy ID 000137   
 

Ortofrajda – Kolorowa Ortografia

Bawimy się kolorami i ortografię znamy!

Uczniowie naszej szkoły uczą się  poprawnej pisowni wyrazów z Kolorową Ortografią. Ortofrajda to interesująca propozycja dla dzieci rozpoczynających naukę w szkole. Wykorzystanie prostego pomysłu skojarzenia  liter z kolorami przyniosło interesujące rezultaty. Poprzez zabawę, aktywność poznawczą, społeczną, emocjonalną i ruchową dzieci poznają zasady ortograficzne i utrwalają je w pamięci. Integracja doświadczeń wzrokowych, słuchowych i motorycznych sprzyja poznawaniu  i utrwalaniu  i zasad poprawnej pisowni.

Uczniowie klasy III b zapraszają na przedstawienie pt. „Z  Ortofrajdą jasna sprawa, ortografia to zabawa”.