Finał konkursu „Umiejętny matematyk”

W szkole podstawowej nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim odbyła się IX edycja powiatowego konkursu „Umiejętny Matematyk”.

Jak co roku nie mogło zabraknąć tam reprezentantów Szkoły Podstawowej w Sztutowie. Zwycięzcy etapu szkolnego Jan Milarski, Julia Dzięgiel oraz Piotr Siemaszko rywalizowali z uczniami dwunastu szkół  powiatu.

Na podium stanęli: Piotr Siemaszko, który w kategorii klas szóstych zajął drugie miejsce i Jan Milarski, który w kategorii klas czwartych zajął trzecie miejsce. Dobry wynik osiągnęła również Julia Dzięgiel ale rywalizacja była bardzo zacięta i miejsca na podium zabrakło dla reprezentantki klas piątych.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.