Platforma nauczania OnLine

   1% podatku dla szkoły w Sztutowie - KRS 0000 564 708, cel szczegółowy ID 000137   
 

Nasz nauczyciel laureatem Konkursu Fotgraficznego

VII Wojewódzki Konkurs Fotograficzny pt : ,,Wyjątkowe miejsca i zdarzenia,, zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 34 i Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni miał na celu przedstawienie na fotografii znanych lub jeszcze nieodkrytych miejsc Polski i świata, ciekawych pod względem architektonicznym lub przyrodniczym oraz stworzenie nauczycielom różnych typów szkół możliwości wypowiedzi artystycznej. Z takiej możliwości skorzystała pani Bożena Nowak zgłaszając swe prace do konkursu.

Ogółem wzięło w nim udział 316 osób z całego województwa pomorskiego.

Jury w składzie:

  • p. Jacek Paluchowski- artysta fotografik, wykładowca Zespołu Szkół Plastycznych w Gdyni-Orłowie
  • p. Adam Warżawa- fotograf Polskiej Agencji Prasowej
  • p. Dominik Sadowski- fotograf Gazety Wyborczej

przyznało pani Bożenie III miejsce za pracę pt: Gdański strych.

Otwarcie wystawy oraz uroczysta gala połączona z rozdaniem nagród odbyła się 4 kwietnia w Galerii Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni.

Gratulujemy!