Mikołajkowy Festiwal Piosenki Dziecięcej

Uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej wystąpili na Mikołajkowym Festiwalu Piosenki. Mali uczestnicy wykazali się swoimi talentami muzycznymi.

I miejsce zajął – Damian Michta klasa II a.

II miejsce zajęła – Aleksandra Kopka klasa I a.

III miejsce zajęła – Weronika Siemaszko klasa III b.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Bardzo dużo radości sprawił dzieciom Mikołaj, które odwiedził ich w tym dniu przynosząc prezenty i ciepłe pełne radości słowa.

Festiwal odbywa się dzięki życzliwości wspaniałych sponsorów którymi byli:

Stowarzyszenie Szkolna 13, Państwo Adam i Agnieszka Jaworscy, Państwo Celina i Adam Reszczyńscy, Państwo Katarzyna i Przemysław Pacewiczowie, Pani Grażyna Chodacka, Pani Małgorzata Burczy, Pani Joanna Dąbek, Pan Stanisław Nowak, Państwo Mariola i Tomasz Terendy, Państwo Beata i Piotr Obara, Państwo Helena i Piotr Czyż, Pani Alicja Szmyt.