Platforma nauczania OnLine

   1% podatku dla szkoły w Sztutowie - KRS 0000 564 708, cel szczegółowy ID 000137   
 

Wigilie szkolne

20 grudnia cała społeczność Zespołu Szkół w Sztutowie spotykała się na wigiliach szkolnych. Odbyły się trzy spotkania – dla klas I – III szkoły podstawowej, IV – VI SP i I – III gimnazjum. Uczestniczyli w nich wszyscy uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły i zaproszeni goście.

Nie zabrakło życzeń, które składali przedstawiciele władz i przyjaciele szkoły: Wójt Gminy Sztutowo – Stanisław Kochanowski, ksiądz Jerzy Drobiński, Prezes Stowarzyszenia Szkolna13 – Agnieszka Piórko, Radna Rady Gminy – Krystyna Piórko, Kierownik Świetlicy Środowiskowej w Sztutowie – Alina Niedzielska, Przyjaciel szkoły – Grażyna Chodacka oraz dyrekcja szkoły.

W radosnej atmosferze świąt wszyscy zgromadzeni dzielili się opłatkiem, śpiewali kolędy i częstowali się barszczem z pierogami i pierogami.