Platforma nauczania OnLine

   1% podatku dla szkoły w Sztutowie - KRS 0000 564 708, cel szczegółowy ID 000137   
 

III miejsce gimnazjalistów w Konkursie Śladami historii najnowszej w mojej miejscowości

Grupa złożona z sześciorga  uczniów klas II gimnazjum ( Natalia Madej, Maciej Inorowicz, Sara Ziziałek,  Wiktoria Traczuk,  Paulina Zielińska, Tomasz Zygarowski) przygotowana przez Ewelinę Milewską i Joannę Hulanicką zajęła III miejsce w Konkursie Śladami historii najnowszej w mojej miejscowości, który organizowany był przez gdański oddział IPN przy współpracy Muzeum Stutthof i Gdańskiego Towarzystwa Ziemskiego.

9 grudnia w historycznej Sali BHP Stoczni Gdańskiej odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród.

Serdecznie gratulujemy.

W ramach konkursu uczniowie przygotowali  film o działalności PGR-ów, który będzie można obejrzeć 17 grudnia o godz. 16 w Bibliotece Publicznej. Na projekcji  obecni będą bohaterowie filmu  ( Michalina Owsińska, Stefan Madej, Marian Świstowski, Jan Morawski), jego twórcy i opiekunowie. Serdecznie zapraszamy.

Get the Flash Player to see this content.