Platforma nauczania OnLine

   1% podatku dla szkoły w Sztutowie - KRS 0000 564 708, cel szczegółowy ID 000137   
 

Ustanowiliśmy razem rekord!

Podjęliśmy wyzwanie wspólnego ustanowienia rekordu w resuscytacji krążeniowo – oddechowej, którego organizatorem była Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. 

Celem inicjatywy było powszechne nauczanie społeczeństwa udzielania pierwszej pomocy. Całe wydarzenie odbyło się 16 października 2013 roku i polegało na jednoczesnym wykonywaniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej na jak największej ilości fantomów, a co za tym idzie przez jak największą ilość osób. Akcja objęła młodzież wszystkich krajów w Europie. Resuscytacja krążeniowo–oddechowa była nieprzerwanie prowadzona  przez 30 minut. Uczniowie spisali się na medal, ratowali z oddaniem i wytrwałością.  Koordynatorem wydarzenia była Wioletta Jaworska, zaś w organizacji wspierały ją pani Agnieszka Rugała i Jagoda Majos-Dalecka.