Nagroda Pomorskiego Kuratora Oświaty ponownie dla nauczyciela Zespołu Szkół w Sztutowie

Z dumą i radością informujemy, że Pani Bożena Nowak otrzymała Nagrodę  Pomorskiego Kuratora Oświaty z rąk Pani Elżbiety Wasilenko.

Pani Dyrektor otrzymała nagrodę za zaangażowanie w życie szkoły, osiągnięcia w prowadzeniu uczniów do konkursów międzynarodowych, wojewódzkich i międzyszkolnych. Doceniono również umiejętność dzielenia się wiedzą i doświadczeniem oraz współpracę ze środowiskiem i instytucjami działającymi w środowisku lokalnym.

Uroczysta gala odbyła się 14 października w Gdańsku w Dworze Artusa. Zaszczytną nagrodę uzyskało 63 nauczycieli województwa pomorskiego.

W szkole w Sztutowie pracuje dwóch nauczycieli, którzy mogą pochwalić się tą zaszczytną nagrodą – Joanna Hulanicka i od tego roku Bożena Nowak.

Serdecznie gratulujemy!!!

Wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy wielu sukcesów w życiu zawodowym oraz prywatnym.