Dzień Zawodowca

foto_001

21 maja zorganizowaliśmy w naszej szkole „Dzień Zawodowca”. Zaprosiliśmy przedstawicieli różnych profesji, aby uczniowie mogli poznać specyfikę pracy w różnych dziedzinach. Część z zaproszonych gości to sztutowscy absolwenci (już dorośli- jak ten czas szybko mija! :-D ).

Dzieci mogły się przebrać i wziąć udział w konkursie na najlepsze przebranie, którego jury stanowili nasi goście.

  • I miejsce zdobyli ex aequo: Michalina Ziarkowska i Wiktor Hinc,
  • II miejsce: Zuzanna Woycicka,
  • III miejsce ex aequo: Olimpia Gemza i Jakub Piastowski.

GRATULACJE!

Podczas spotkania dzieci miały za zadanie porozmawiać z przedstawicielami kilku zawodów, przeprowadzić mikro wywiady i na tej podstawie wykonać małą infografikę. Wysiłek został nagrodzony drobnymi upominkami.

Serdecznie dziękujemy zaproszonym gościom za Wasze wsparcie i zaangażowanie. To dzięki Wam edukacja wykracza poza podręczniki!

Podziękowanie za życzliwość, cierpliwość i przyjęcie zaproszenia kierujemy do naszych gości.

Byli to:

DZIĘKUJEMY!