Harcerskie odznaczenia trafiły na Mierzeję Wiślaną

foto_001

1 października 2023 roku w Muzeum II Wojny Światowej Komendant Chorągwi Gdańskiej ZHP hm. Łukasz Kochowski wręczył odznaczenia osobom zaangażowanym w działalność ZHP. Trzy odznaczenia trafiły na Mierzeję Wiślaną, w tym jedno do Szkoły Podstawowej w Sztutowie.

Honorową Odznakę „Żagiel ZHP Chorągwi Gdańskiej” w stopniu złotym otrzymała instruktorka ZHP hm. Agnieszka Suska za szczególne działania wychowawcze w kontekście Misji ZHP i Systemu Pracy z Kadrą.

Honorowe odznaczenie „Przyjaciel Chorągwi Gdańskiej” Związku Harcerstwa Polskiego przyznawane osobom niezrzeszonym, które przez wiele lat, systematycznie wspierały działalność Chorągwi Gdańskiej ZHP otrzymali:

  • dr Marcin Owsiński- historyk, kierownik Działu Naukowego Muzeum Stutthof w Sztutowie,
  • Tomasz Gajewski- zastępca Wójta Gminy Stegna.

Gratulujemy wszystkim odznaczonym:-)

https://zulawytv.pl/…/harcerskie-odznaczenia-trafily-na…