Dzień Chłopaka w naszej szkole

foto_001

W piątek 29 września świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Było bardzo wesoło i kolorowo. Dziewczęta z tej okazji przygotowały dla chłopców wiele niespodzianek. Były życzenia, upominki, konkursy, słodkie poczęstunki, a nawet wycieczka i pizza.

W klasach pierwszych każda z dziewczynek przebrała się za Barbie, a chłopiec za Kena. Były tańce, zabawy i upominki.

W klasach drugich chłopcy pod czujnym okiem dziewczyn walczyli o tytuł super chłopaka. Jako zespół zmierzyli się z czterema zadaniami: ubijali pianę z białek, jedli cytrynę, wykonali taniec na gazecie oraz rozwiązali test ze znajomości marek samochodów. Dziewczynki wręczyły chłopcom drobne upominki oraz medale SUPER CHŁOPAKA. Dzień zakończył się słodkim poczęstunkiem i seansem filmowym.

Uczniowie klas trzecich świętowali Dzień Chłopaka na słodko. Dziewczynki własnoręcznie zrobiły dla kolegów krawaty i wręczyły im drobne upominki. Podczas świętowania cała klasa zaangażowała się w przygotowanie bananowych babeczek. Smakowały wyśmienicie!

Również w klasie 4a było wesoło i smacznie. Chłopcy zmierzyli się z trudnymi wyzwaniami, np. poszukując w całej szkole ukrytych prezentów.

Klasa 6a świętowała Dzień Chłopaka na wycieczce rowerowej do Jantaru. Były gry i zabawy na plaży, a na koniec wspólne świętowanie w Sztutozzerii.

To był wspaniały dzień.

Chłopcy, jeszcze raz życzymy Wam wszystkiego najlepszego  :-o

_____________________________________________________________________________

Klasy 1

_____________________________________________________________________________

Klasy 2

_____________________________________________________________________________

Klasy 3

_____________________________________________________________________________

Klasa 4a

_____________________________________________________________________________

Klasa 6a