Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej w Nowym Dworze Gdańskim

foto_001

20 kwietnia odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej w Nowym Dworze Gdańskim.

Drużyna Szkoły w Sztutowie w składzie: Karol Maćkowski, Olivier Karczewski, Igor Maniak, Kryspin Zieliński, Daniel Weber, Marcel Obara, Wojtek Puszczewicz, Oliwier Lewandowski, Wojtek Kłosiński zdobyła Mistrzostwo Powiatu  :-)

Mecze, które rozegrali nasi zawodnicy były zacięte i pełne emocjonujących zwrotów akcji. Tak dobry wynik osiągnęliśmy po kilkunastu latach oczekiwań.

Po wygraniu Mistrzostw Powiatu wyjechaliśmy na turniej półfinałowy do Kwidzyna. Tym razem przeciwnicy okazali się mocniejsi. Po zostawieniu mnóstwa sił na murawie uplasowaliśmy się na 4 miejscu za Kwidzynem, Malborkiem i Sztumem.

Bez problemu można rozpoznać, które zdjęcia są z Mistrzostw Powiatu, a które z Półfinałów Wojewódzkich  :-)

Chłopaki! Byliście wspaniali. Jesteśmy dumni z Waszego zwycięstwa w powiecie, a półfinał wojewódzki kiedyś będzie nasz!