Platforma nauczania OnLine

   1,5% podatku dla szkoły w Sztutowie - KRS 0000 564 708, cel szczegółowy ID 000137   
 

Rozstrzygnięcie gminnego plastycznego konkursu ekologicznego „NIE PAL ŚMIECI”.

konkurs_ekologiczny_nie_pal_smieci_001

W dniu 11.01.2023 r. Wójt Gminy Sztutowo Rober Zieliński wręczył nagrody uczestnikom gminnego plastycznego konkursu ekologicznego „NIE PAL ŚMIECI”.

W ramach konkursu zorganizowanego dla uczniów klas I-IV Szkoły Podstawowej w Sztutowie wpłynęło 5 prac, pokazujących oczami dzieci jak spalanie odpadów w piecach domowych wpływa na nasze życie i środowisko. Interpretacja tematu była bardzo szeroka, po pracach widać, że dzieci rozumieją problem jakim jest zanieczyszczenie środowiska spowodowane niewłaściwym postepowaniem z odpadami powstającymi w gospodarstwach domowych.

  • I miejsce zajęła praca Mikołaja Czubińskiego z klasy III
  • II miejsce przyznano Julii Skiba z klasy II
  • III miejsce zajęła Lena Matusak z klasy II

Dodatkowo wręczono wyróżnienia dla Jagody Gacoń kl. II i Amelii Róg z kl. I

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do udziału w przyszłych konkursach organizowanych przez Gminę Sztutowo, a rodziców zachęcamy, aby byli wzorem do naśladowania dla swoich pociech i postępowali z odpadami we właściwy sposób.