ZACHĘCAMY DO WSPARCIA NASZEJ SZKOŁY – 1,5% PODATKU

zachecamy_do_wsparcia_naszej_szkoly

 KRS 0000 564 708, cel szczegółowy ID 000137 

Szkoła w Sztutowie pozyskuje 1% podatku. Dzięki naszym darczyńcom doposażamy szkołę w sprzęt i pomoce dydaktyczne ułatwiające pracę naszym uczniom. W tym roku  (łącząc środki z 2 lat) dokupiliśmy bardzo dużo pomocy do nauki różnych przedmiotów.

Właśnie trwa rozdzielanie pierwszej części zakupionych materiałów dla klas, a są to m.in.:

 
 

 

  • Ekscape Room- zestaw 8 gier i zabaw dla dzieci,
  • 10 zestawów dźwiękowych przycisków do pracy w grupach,
  • 12 zestawów konstrukcyjnych do budowania brył,
  • Części mowy- hop do głowy!- multimedialny program dydaktyczny przeznaczony dla uczniów klas 2-8 szkół podstawowych, poznających tajniki gramatyki języka polskiego,
  • Lekcjoteka Język Polski- multimedialny program do nauki języka polskiego dla dzieci z klas 2-6,
  • Język polski- już umiem- zestaw pomocy z języka polskiego zawierający m.in. interaktywne ćwiczenia i karty pracy

oraz

  • Pakiet pomocy tradycyjnych Moje Bambino- zawierający m.in. gry, klocki, układanki, karty pracy, plansze, „wyzłoszczacze”, „worek do boksowania złości”, „zegar emocji”, przyciski alarmowe, „pudełko na smutki”, dywan nastroju – termometr. Pomoce do nauki języka polskiego, matematyki, logopedii, zajęć dodatkowych dla dzieci uzdolnionych i z trudnościami w nauce. Wartość tylko tego zestawu to 12 576,20.

Przygotowujemy kolejne zakupy. Mamy opisane zapotrzebowanie w kolejne pomoce dydaktyczne, chcielibyśmy doposażyć korytarze szkolne i chociaż jeden dodatkowy mobilny monitor interaktywny. Na razie wydatkujemy środki zebrane w ostatnich dwóch latach, ale bardzo liczymy na to, że nadal będą Państwo nas wspierać. Dzięki temu możemy się rozwijać i wspierać naszych uczniów.

ZACHĘCAMY DO WSPARCIA NASZEJ SZKOŁY- 1,5% – KRS 0000 564 708, cel szczegółowy ID 000137 

Dobrze wykorzystamy pozyskane środki i będziemy wdzięczni za wsparcie naszej szkolnej społeczności  :lol: