Platforma nauczania OnLine

   1,5% podatku dla szkoły w Sztutowie - KRS 0000 564 708, cel szczegółowy ID 000137   
 

Wycieczka do Tczewa

wycieczka_do_tczewa_001

Dnia 22.11.2022r. pięcioro uczniów z naszej szkoły  z klas 4: Małgosia Jaworska, Julia Moryto, Natalka Kamionka, Michał Kurowski oraz z klasy 7 Blanka Snopek – laureaci konkursu plastycznego organizowanego przez Zakład Usług Komunalnych KOMA w Elblągu, uczestniczyli w wycieczce do Zakładu Utylizacji Odpadów Stałych w Tczewie.

W czasie wycieczki uczniowie zapoznali się z praktycznymi zagadnieniami  segregacji odpadów na etapie zaawansowanej segregacji. Dzieci obejrzały bardzo ciekawy i pouczający film o segregacji odpadów, następnie wraz z panią przewodnik zwiedziły zakład, który okazał się bardzo ciekawym miejscem. Dowiedzieliśmy się wreszcie, co dzieje się z naszymi odpadami. Teraz wiemy już na pewno, że warto segregować odpady. Na zakończenie uczniowie otrzymali wspaniałe upominki – głośniki i słuchawki bezprzewodowe.

Bardzo zadowoleni wrócili do Sztutowa.