Wizyta uczniów partnerskiej szkoły z Pozezdrza na Mazurach w Sztutowie – 3-5 czerwca 2022

wizyta_uczniow_partnerskiej_szkoly_piatek_001

Uczniowie wytypowani do Nagrody Dyrektora w Pozezdrzu wzięli udział w wycieczce do naszej szkoły.

Pierwszego dnia zaplanowaliśmy dla naszych gości zajęcia w Muzeum Stutthof, które poprowadziła Pani Bogusia Tartakowska. Następnie warsztaty i podchody z naszymi wolontariuszami z klas VIII przygotowane przez Panią Wiolettą Jaworską.

W sobotę zaprosiliśmy gości na nasz XII Festyn Rodzinny i Dzień Dziecka. Dzieci z Pozezdrza nie tylko bawiły się razem z nami, ale także dzielnie pomagały w przygotowaniach. Pani Olga i Małgosia zgodziły się na pracę w jury konkursów kulinarnych dla dzieci i dorosłych:-) Po południu był jeszcze czas na przejażdżkę rowerami nad morze.

W niedzielę zaprosiliśmy młodych Pozezdrzan do Gdańska. Było zwiedzanie z przewodnikiem, obiad w Barze Neptun, a potem już powrót do domu.

Dziękujemy Wam za obecność i ogromną życzliwość  :-)

Wasz pobyt u nas, jak zawsze, sfinansowało niezawodne Stowarzyszenie Szkolna 13. We wrześniu przybywamy z rewizytą.

DO ZOBACZENIA:-)
Byliście wspaniali:-)

____________________________________________________________________________

Piątek

____________________________________________________________________________

Sobota

____________________________________________________________________________

Niedziela