Platforma nauczania OnLine

   1% podatku dla szkoły w Sztutowie - KRS 0000 564 708, cel szczegółowy ID 000137   
 

XXV Bieg Pamięci Narodowej – klasyfikacja szkół oraz indywidualna

klasyfikacja_szkol_oraz_indywidualna

Klasyfikacja z 25 Biegu Pamięci Narodowej – 12 maj 2022r.

Kategoria – Zawody dzieci – dziewczęta

Drużynowo:

  • I miejsce – Drewnica 243 pkt
  • II miejsce – Marzęcino 216 pkt
  • III miejsce – Stegna 203 pkt
  • IV miejsce – Sztutowo 171 pkt
  • V  miejsce – SP1 NDGd 151 pkt
  • VI miejsce – SP2 NDGd 124 pkt
  • VII miejsce – Tujsk 114 pkt
  • VIII miejsce – Cedry Wielkie 89 pkt
  • IX miejsce – Krynica Morska 84 pkt
  • X miejsce – Jantar 58 pkt
  • XI miejsce – Wocławy 47 pkt

Indywidualnie:

  • I miejsce – Julia Rutkowska – Tujsk
  • II miejsce – Emilia Głowacka – Marzęcino
  • III miejsce – Amelia Dudek – Marzęcino

Kategoria – Zawody Dzieci – chłopcy

Drużynowo:

  • I miejsce – Drewnica 300 pkt
  • II miejsce – SP2 NDGd 284 pkt
  • III miejsce – SP1 NDGd – 283 pkt
  • IV miejsce – Ostaszewo 209 pkt
  • V miejsce – Stegna 208 pkt
  • VI miejsce – Tujsk 204 pkt
  • VII miejsce – Wocławy 174 pkt
  • VIII miejsce – Mikoszewo 163 pkt
  • IX miejsce – Cedry Wielkie 141 pkt
  • X miejsce – Marzęcino – 110 pkt
  • XI miejsce – Sztutowo 101 pkt
  • XII miejsce – Jantar 80 pkt
  • XIII miejsce – Krynica Morska 61 pkt

Indywidualnie:

  • I miejsce – Natan Puszczewicz – Stegna
  • II miejsce – Oskar Żwirek – Tujsk
  • III miejsce – Tomasz Kwiatkowski – SP1 NDGd

Kategoria – Zawody Młodzieży – dziewczęta

Drużynowo:

  • I miejsce – Marzęcino 227 pkt
  • II miejsce – SP1 NDGd 207 pkt
  • III miejsce – Sztutowo 192 pkt
  • IV miejsce – Stegna 148 pkt
  • V miejsce – Drewnica 145 pkt
  • VI miejsce – SP2 NDGd 104 pkt
  • VII miejsce – Jantar 94 pkt
  • VIII miejsce – Kmiecin 86 pkt
  • IX miejsce – Tujsk 70 pkt
  • X miejsce – Cedry Wielkie 41 pkt
  • XI miejsce – Krynica Morska 18 pkt

Indywidualnie:

  • I miejsce – Lena Urban SP1 NDGd
  • II miejsce – Julia Nazarewicz Marzęcino
  • III miejsce – Oliwia Przespolewska Marzęcino

Kategoria – Zawody Młodzieży – chłopcy

Drużynowo:

  • I miejsce – Marzęcino 276 pkt
  • II miejsce – SP2 NDGd 225 pkt
  • III miejsce – SP1 NDGd 221 pkt
  • IV miejsce – Sztutowo 219 pkt
  • V miejsce – Ostaszewo 209 pkt
  • VI miejsce – Cedry Wielkie – 182 pkt
  • VII miejsce – Kmiecin 174 pkt
  • VIII miejsce – Drewnica 154 pkt
  • IX miejsce – Tujsk 120 pkt
  • X miejsce – Wocławy 97 pkt
  • XI miejsce – Stegna 95 pkt
  • XII miejsce – Jantar 90 pkt
  • XIII miejsce – Krynica Morska 39 pkt

Indywidualnie:

  • I miejsce – Igor Kowalski Marzęcino
  • II miejsce – Julian Górski Marzęcino
  • III miejsce – Fabian Rączkowski Cedry Wielkie