Klasyfikacja z 25 Biegu Pamięci Narodowej – 12 maj 2022r.
Kategoria – Zawody dzieci – dziewczęta
Drużynowo:
- I miejsce – Drewnica 243 pkt
- II miejsce – Marzęcino 216 pkt
- III miejsce – Stegna 203 pkt
- IV miejsce – Sztutowo 171 pkt
- V miejsce – SP1 NDGd 151 pkt
- VI miejsce – SP2 NDGd 124 pkt
- VII miejsce – Tujsk 114 pkt
- VIII miejsce – Cedry Wielkie 89 pkt
- IX miejsce – Krynica Morska 84 pkt
- X miejsce – Jantar 58 pkt
- XI miejsce – Wocławy 47 pkt
Indywidualnie:
- I miejsce – Julia Rutkowska – Tujsk
- II miejsce – Emilia Głowacka – Marzęcino
- III miejsce – Amelia Dudek – Marzęcino
Kategoria – Zawody Dzieci – chłopcy
Drużynowo:
- I miejsce – Drewnica 300 pkt
- II miejsce – SP2 NDGd 284 pkt
- III miejsce – SP1 NDGd – 283 pkt
- IV miejsce – Ostaszewo 209 pkt
- V miejsce – Stegna 208 pkt
- VI miejsce – Tujsk 204 pkt
- VII miejsce – Wocławy 174 pkt
- VIII miejsce – Mikoszewo 163 pkt
- IX miejsce – Cedry Wielkie 141 pkt
- X miejsce – Marzęcino – 110 pkt
- XI miejsce – Sztutowo 101 pkt
- XII miejsce – Jantar 80 pkt
- XIII miejsce – Krynica Morska 61 pkt
Indywidualnie:
- I miejsce – Natan Puszczewicz – Stegna
- II miejsce – Oskar Żwirek – Tujsk
- III miejsce – Tomasz Kwiatkowski – SP1 NDGd
Kategoria – Zawody Młodzieży – dziewczęta
Drużynowo:
- I miejsce – Marzęcino 227 pkt
- II miejsce – SP1 NDGd 207 pkt
- III miejsce – Sztutowo 192 pkt
- IV miejsce – Stegna 148 pkt
- V miejsce – Drewnica 145 pkt
- VI miejsce – SP2 NDGd 104 pkt
- VII miejsce – Jantar 94 pkt
- VIII miejsce – Kmiecin 86 pkt
- IX miejsce – Tujsk 70 pkt
- X miejsce – Cedry Wielkie 41 pkt
- XI miejsce – Krynica Morska 18 pkt
Indywidualnie:
- I miejsce – Lena Urban SP1 NDGd
- II miejsce – Julia Nazarewicz Marzęcino
- III miejsce – Oliwia Przespolewska Marzęcino
Kategoria – Zawody Młodzieży – chłopcy
Drużynowo:
- I miejsce – Marzęcino 276 pkt
- II miejsce – SP2 NDGd 225 pkt
- III miejsce – SP1 NDGd 221 pkt
- IV miejsce – Sztutowo 219 pkt
- V miejsce – Ostaszewo 209 pkt
- VI miejsce – Cedry Wielkie – 182 pkt
- VII miejsce – Kmiecin 174 pkt
- VIII miejsce – Drewnica 154 pkt
- IX miejsce – Tujsk 120 pkt
- X miejsce – Wocławy 97 pkt
- XI miejsce – Stegna 95 pkt
- XII miejsce – Jantar 90 pkt
- XIII miejsce – Krynica Morska 39 pkt
Indywidualnie:
- I miejsce – Igor Kowalski Marzęcino
- II miejsce – Julian Górski Marzęcino
- III miejsce – Fabian Rączkowski Cedry Wielkie