Marlena Wiśniewska laureatem Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

marlena_wisniewska_laureatem_wojewodzkiego_konkursu_chemicznego_001

Mamy laureata Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2021/2022.

89% punktów możliwych do zdobycia uzyskała Marlena Wiśniewska. Opiekunem uczennicy jest Pani Kinga Rutkowska. Ogrom pracy uczennicy i nauczyciela przełożył się na wspaniały wynik.

Serdecznie gratulujemy. Przed Marleną drzwi wszystkich szkół ponadpodstawowych są teraz otwarte.

Życzymy powodzenia w zdobywaniu wiedzy i kolejnych laurów, a opiekunce uczennicy – Pani Kindze wielu jeszcze wspaniałych sukcesów zawodowych.

Gratulacje  :-)   Jesteśmy bardzo dumni  :-)

Link =>

Na liście jest błąd, szkoła w Sztutowie położona jest oczywiście w Gminie Sztutowo, czekamy na sprostowanie, ale fakt uzyskania tytułu laureata przez naszą uczennicę jest pewny  :-)