Platforma nauczania OnLine

   1% podatku dla szkoły w Sztutowie - KRS 0000 564 708, cel szczegółowy ID 000137   
 

Startujemy 24 stycznia z aplikacją PHP3NIX KIDS i gramy dla WOŚP

banery na wosp

 

Drogi Uczniu!

Ty też możesz zagrać dla WOŚP. Im większa frekwencja, tym większa szansa na zdobycie nagród indywidualnych oraz zebranie 1 000 000 od fundacji Pho3nix na rzecz WOŚP. Każdy aktywny uczeń to 5 PLN na konto WOŚP.

Podczas pierwszego logowania uczestnik wybiera miasto (Sztutowo) i placówkę, której jest uczniem. Wybór szkoły jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w rywalizacji na kroki w terminie 24.01- 6.02.2022r.. Dokładna instrukcja rejestracji w linku:

Instrukcja rejestracji =>

Wynik Szkoły w rankingu międzyszkolnym to suma 50 najbardziej aktywnych uczniów z każdej placówki, co daje równe szanse szkołom o różnej ilości uczniów. Szkoły rywalizują o tytuł najaktywniejszej szkoły. Uczniowie 20 najaktywniejszych szkół, z największą liczbą kroków, otrzymają nagrody indywidualne (do wygrania setki opasek sportowych Huawei Band 4). Za każdego ucznia, który w aplikacji wykona minimum 1000 kroków w okresie trwania konkursu, Fundacja Pho3nix wpłaci na konto WOŚP 5 PLN.

Rodzicu wyraź zgodę na uczestnictwo swojego dziecka.

Koordynator:
Nauczyciele wf SP Sztutowo

Szczegóły pod linkiem: https://bit.ly/Pho3nix_WOSP