Platforma nauczania OnLine

   1% podatku dla szkoły w Sztutowie - KRS 0000 564 708, cel szczegółowy ID 000137   
 

Udział przedstawicieli szkoły w obchodach 11 listopada 2021 na terenie Gminy Sztutowo

obchody_11_listopada_2021_na_terenie_gminy_sztutowo

11 listopada uczniowie Szkoły w Sztutowie uczestniczyli w uroczystościach związanych z obchodami Narodowego Święta Niepodległości w naszej małej Ojczyźnie. Grupa uczniów i pracowników uczestniczyła w Mszy Św. w intencji Ojczyzny w Kościele pw. Św. Wojciecha w Sztutowie.

Nasza społeczność była obecna także w czasie świeckich uroczystości gminnych, podczas których uczniowie pełnili rolę lektorów (poczet sztandarowy) oraz dokonali uroczystego odsłonięcia kamienia pamiątkowego (Samorząd Uczniowski).

Odśpiewaliśmy hymn państwowy.

Godnie uczciliśmy rocznicę odzyskania niepodległości.