Gratulacje

ucze_sie_bezpieczenstwa_001

dla Hani Kopytek!

W ramach V edycji projektu edukacyjnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku „Uczę się bezpieczeństwa” nowodworscy policjanci spotykali się z klasami pierwszymi Szkoły Podstawowych w Sztutowie.

Na spotkaniach mundurowi omawiali z dziećmi zagadnienia dotyczące ich bezpieczeństwa w różnych obszarach ich życia.

Na zakończenie projektu dzieci wykonały prace plastyczne, które brały udział w konkursie.

Prace te mogły być wykonane dowolną techniką.

Uczniowie wykazali się ogromną wiedzą w zakresie zapobiegania zagrożeniom z jakimi mogą się spotkać na obecnym etapie swojego życia.

Dzieci w różnorodny sposób przedstawiały swoje pomysły.

Spośród zgłoszonych do konkursów prac plastycznych komisja wybrała pracę Hani Kopytek z klasy 2b.

Uczennica klasy 2b Hanna Kopytek została laureatką konkursu plastycznego „Uczę się bezpieczeństwa”.

Została zaproszona na V edycję Gali „Uczę się bezpieczeństwa”.

Oto fotograficzna relacja z tej gali: