Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 dla klas I-II edukacji wczesnoszkolnej

zakonczenie_roku_klasy_1-2_001

Uczniowie podchodzili w wyczytanej kolejności zachowując odległości, otrzymywali świadectwa oraz nagrody. Uroczystość przebiegła według następującego scenariusza:

Wychowawczyni klasy IA Małgorzata Błaszak wręczyła świadectwa swoim 16 uczniom. Wszyscy doskonale poradzili sobie w edukacji zdalnej i stacjonarnej, polubili szkołę i otrzymali pierwsze w życiu świadectwa.

Zaprosiliśmy na środek:

• Hanię Charlińską
  • Anię Chwała
  • Mikołaja Czubińskiego
  • Nataszę Gołębiowską
  • Wiktorię Kalinowską
  • Jana Owsińskiego
  • Bruna Szymichowskiego
  • Leszka Symulę
  • Xawerego Szpigla
  • Bartosza Zalewskiego
  • Szymona Chodackiego
  • Julię Mistygacz
  • Bartosza Rutkowskiego
  • Jakuba Sojkę
  • Aleksandra Szabłowskiego
  • Hanię Szyszkę.

Następnie na środek wychodzili uczniowie klasy IB, której wychowawcą jest Edyta Maćkowska. Ta klasa liczy 14 uczniów. Wszyscy pięknie pracowali i dlatego też w komplecie otrzymali swoje pierwsze szkolne świadectwa.

Zaprosiliśmy:

• Dominika Dębowskiego
  • Radosława Gierc
  • Maję Grudniewską
  • Jakuba Kentzera
  • Hanię Kopytek
  • Amelię Papierowską
  • Franciszka Szafrana
  • Mikołaja Tartakowskiego
  • Lenę Walczyk
  • Borysa Kiernickiego
  • Emilię Mistygacz
  • Stanisława Nawrockiego
  • Juliana Studzińskiego
  • Wiktora Żukowskiego.

Zanim wręczyliśmy świadectwa uczniom klasy IIA zaprosiliśmy na środek laureatów i finalistów IX edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego „Spotkajmy nowych przyjaciół”.

Laureaci to:

• Małgorzata Jaworska
  • Natalia Kamionka
  • Adrianna Kentzer
  • Aleksandra Rymkiewicz.
  • Finaliści:
  • Julia Moryto
  • Marcel Skiba.

W XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik” wyróżnienie otrzymało 2 uczniów: Aleksandra Rymkiewicz i Marcel Skiba. Na apelu odebrali oni potwierdzenie ich sukcesu.

W Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny w kategorii „Żaczek” Julia Moryto uzyskała najwyższy wynik w szkole w kategorii klas drugich. Wychowawca wręczył Julce nagrodę.

Następnie wychowawczyni klasy IIA: Mariola Terendy wręczyła świadectwa. Najpierw uczniom wyróżniającym się w nauce, a następnie pozostałym dzieciom. Podziękowała za pracę 16 podopiecznym.

Zaprosiliśmy na środek:

• Adriannę Kentzer
  • Marcela Skibę
  • Natalię Kamionkę
  • Julię Moryto
  • Aleksandrę Rymkiewicz
  • Nikodema Niziałek
  • Małgorzatę Jaworską
  • Nelę Pruchnewską
  • Maję Zygarowską
  • Leona Stępaka
  • Olimpię Gemza
  • Igora Parucha

oraz:

• Nadię Chinc
  • Barbarę Olzak
  • Kacpra Sochaczewskiego
  • Oliwię Węglińską.

Zanim opowiedzieliśmy o klasie IIB i wręczyliśmy świadectwa przed publicznością zaprezentowali się finaliści IX edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego „Spotkajmy nowych przyjaciół”:

• Katarzyna Góra
  • Jaśmina Derkowska
  • Michalina Marzec
  • Nicolas Staniszewski.
  • Nagrody za udział otrzymali, dzięki wsparciu Stowarzyszenia Szkolna 13 działającego przy szkole następujący uczniowie:
  • Maja Zimmermann
  • Damian Nowak.

Nagrodę za 100% frekwencję odebrał Nicolas Staniszewski. On także otrzymał nagrodę od wychowawcy za największą ilość przeczytanych książek w roku szkolnym 2020/2021.

W klasie IIB pracowało dzielnie 16 uczniów. Wszyscy uzyskali promocję do klasy III i wszyscy otrzymali świadectwo z rąk wychowawcy Barbary Ranoszek. W nauce wyróżniało się 8 pracowitych, dobrze liczących i piszących uczniów.

Po odbiór świadectw zaprosiliśmy:

• Jaśminę Derkowską
  • Filipa Gaconia
  • Kasię Górę
  • Polę Kocuper
  • Michalinę Marzec
  • Damiana Nowaka
  • Nicolasa Staniszewskiego
  • Emilię Więsyk

oraz:

• Bożenkę Nawrocką
  • Maję Zimmermann
  • Igora Derencza
  • Igora Papierowskiego
  • Natalię Szymańską
  • Anielę Więcaszek
  • Zuzannę Woycicką
  • Jakuba Piastowskiego

Spotkanie zakończyły podziękowania oraz życzenia, w tym przekazane dzień wcześniej przez Wójta i Przewodniczącego Rady Gminy. Dotyczyły one przede wszystkim radosnych, bezpiecznych wakacji.