Platforma nauczania OnLine

   1% podatku dla szkoły w Sztutowie - KRS 0000 564 708, cel szczegółowy ID 000137   
 

KONKURS WALENTYNKOWY

konkurs_walentynkowy

Widzieć jedynie oczyma, to nie widzieć wcale. Chris Bradford

Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Antoine de Saint-Exupéry

Już w niedzielę Walentynki- Święto Zakochanych , dzień w którym sprawiamy drobne niespodzianki i przyjemności bliskim nam osobom. Na pewno jest to też piękna okazja, aby okazać serce, miłość i przyjaźń komuś, kto tego potrzebuje!!!!

Samorząd Uczniowski zaprasza Koleżanki i Kolegów z oddziałów I-IV do udziału w akcji Jedno Serce. Stwórz swoje jedno autorskie serduszko (z papieru, z ciasta, z włóczki, z klocków, z korków, śniegu, itp.) Przyślij nam zdjęcie na pocztę a.rugala@szkolasztutowo.pl. Zamieścimy je w galerii na Facebooku i stronie szkoły – autorom fotek, które otrzymają najwięcej lajków (3 zdjęcia) przekażemy upominki. Czekam na Wasze prace do środy 17.02.2021, upublicznione zostaną 18 lutego, zaś lajkować będzie można przez tydzień, do czwartku. W piątek (26.02.2021) wyłonimy zwycięzców. Wierzymy w waszą kreatywność. (Przesłanie zdjęcia jest równoznaczne ze zgodą jego publikacji na Facebooku).

Nie zapomnieliśmy o starszych kolegach z oddziałów V-VIII. Zastanówcie się i wyraźcie swoją opinię w dowolnej formie (pisemnej, pisemno – plastycznej) na temat Serce dla serca. W jaki sposób można okazać SERCE drugiej osobie. Koleżanki i Koledzy, którzy wykonają pracę w języku angielskim- również mogą liczyć na drobne nagrody. Na Wasze prace czekamy do niedzieli 21 lutego 2021. Wysyłajcie je na adres a.rugala@szkolasztutowo.pl . W poniedziałek udostępnimy je w galerii na Facebooku i stronie szkoły. Prace będzie można lajkować do czwartku 25 lutego. W piątek zostaną wyłonieni zwycięscy (3 prace z największą ilością lajków). Przesłanie pracy jest równoznaczne ze zgodą na publikację.

Samorząd Uczniowski i opiekunowie
Agnieszka Rugała i Renata Afeltowicz