Zaproszenie do zimowego dyktanda

zaproszenie_do_zimowego_dyktanda

Drodzy Uczniowie i Rodzice

Ponieważ tegoroczne ferie są inne od wcześniejszych, dlatego dla chętnych proponujemy ZABAWĘ Z ORTOGRAFIĄ- Dyktando Zimowe (zaprasza serwis internetowy Dyktanda.pl.).

Termin- 23 grudnia- 17 stycznia.

W tym czasie w serwisie będą stopniowo pojawiać się kolejne dyktanda konkursowe. W sumie przygotowano ich 100! Za uzupełnienie każdego z dyktand konkursowych użytkownik serwisu będzie otrzymywał punkty. Punkty będą sumowały się w rankingu, który wyłoni laureatów.

Do wygrania- klocki LEGO, poduszki relaksacyjne, książki. Każdy, kto weźmie udział w Dyktandzie Zimowym, otrzyma 30-dniowy dostęp próbny do serwisu Legimi.

Konkurs prowadzony jest wyłącznie przez Internet, a uczestnictwo w nim jest bezpłatne. Zachęcamy do rejestrowania się w serwisie Dyktanda.pl i do dołączania do wspólnej zabawy w ramach Dyktanda Zimowego.

Dołączyć do konkursu można pod adresem:

W imieniu nauczycieli j. polskiego
Joanna Hulanicka