Platforma nauczania OnLine

   1% podatku dla szkoły w Sztutowie - KRS 0000 564 708, cel szczegółowy ID 000137   
 

Informacja o wynikach X konkursu „Jestem integralną częścią przyrody”

konkurs_jestem_integralna_czescia_przyrody_001

Mimo niesprzyjających warunków do przygotowania się do konkursu nasi przyrodnicy z klas VI – VIII stanęli w szranki rywalizacji o miano najlepszego przyrodnika w powiecie w ramach jubileuszowej X edycji konkursu „Jestem integralną częścią przyrody”, organizowanego przez Park Krajobrazowy Mierzeja Wiślana.

10 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Sztutowie rywalizowało w pierwszym etapie konkursu. Do etapu II awansowali: Marcel Włoczkowski, Zuzanna Suska, Zofia Czubińska, Małgorzata Domalisz, Natalia Reszczyńska, Szymon Rymkiewicz i Oliwa Zbróg. II etap wymagał od uczestników pracy w terenie, gdyż musieli odnaleźć dwa drzewa zaslugujące na miano pomnika przyrody i opisać je, uzasadniając swój wybór. Tu najlepszymi okazali się  Marcel Włoczkowski, Zuzanna Suska, Zofia Czubińska, którzy reprezentowali naszą szkołę w finale.

Zmagania finalistów polegały na rozwiązaniu bardzo wymagającego testu wiedzy przyrodniczej. Bezkonkurencyjna okazała się Zuzanna Suska, która zdobyła maksymalną ilość punktów i wygrała konkurs. Marcel zajął miejsce
V, a Zosia zdobyła wyróżnienie.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia prac finalistów.

Opiekunem uczniów był
Jan Wilkanowski