Klasy pierwsze ukończyły II moduł Innowacji – Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego Emocje

klasy_pierwsze_2_modul_innowacji_001

„Nasza wyobraźnia jest jak muzyka, ona przy nas nigdy nie znika”.

Uczniowie klasy Ia  i Ib ze Szkoły Podstawowej  w Sztutowie zrealizowali moduł ll – Wyobraźnia w ramach projektu „Emocje”.

Wykonaliśmy wiele zadań, które pobudziły naszą wyobraźnię. Wysłuchaliśmy opowiadania „Żółty balonik”. Relaksowaliśmy się przy pięknej muzyce i wierszu „Wyobraźnia”.

Wykonaliśmy prace plastyczne „Mój balonik marzeń”.  Śpiewaliśmy piosenkę „Moc wyobraźni”. Były wesołe zabawy z żółtym balonikiem oraz prace z użyciem aplikacji Quiver.

W ramach projektu zorganizowaliśmy Dzień Postaci z Bajek. Na zakończenie obejrzeliśmy film „Miejsce na miotle”. Podobało nam się spotkanie z psychologiem – „Bez wyobraźni nie byłoby ciekawości”.

Dziękujemy!

Wychowawcy: