Platforma nauczania OnLine

   1% podatku dla szkoły w Sztutowie - KRS 0000 564 708, cel szczegółowy ID 000137   
 

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

uroczyste_rozpoczecie_roku_szkolnego_2020_001

Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy trochę inaczej niż dotychczas. Uroczystości były trzy – oddzielnie dla różnych grup wiekowych. Wszystkie odbywały się na świeżym powietrzu. Zaprosiliśmy niewielu gości – Roberta Zielińskiego – Wójta Gminy Sztutowo oraz Marcina Owsińskiego – Przewodniczącego Rady Gminy.

 

Społeczności szkolnej towarzyszył sztandar szkoły, nie zabrakło okolicznościowych przemówień, listu Ministra Edukacji Narodowej oraz życzeń związanych z rozpoczęciem roku szkolnego. Część oficjalną dopełniły ogłoszenia związane z funkcjonowaniem placówki w nowej rzeczywistości, w reżimie sanitarnym oraz spotkania wychowawców z uczniami i rodzicami.

Najważniejsze jest bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich członków szkolnej społeczności- dzieci i rodziców, pracowników szkoły oraz instytucji z nią współpracujących.

Dobrego roku szkolnego 2020/2021.

Sylwia Owsińska

List Ministra Edukacji Narodowej z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021 =>

List Pomorskiego Kuratora Oświaty na rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 =>