35. rocznica nadania szkole imienia (1984 - 2019)
 

35. rocznicy nadania szkole imienia – KLASYFIKACJA KONKURSOWA

35_rocznica_klasyfikacja_konkursowa

Przedstawiamy klasyfikację konkursów zorganizowanych z okazji 35. rocznicy nadania szkole imienia.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursów. Otrzymaliśmy wspaniałe prace.

Uczestniczyliście w ciekawych i ważnych zajęciach organizowanych we współpracy z Muzeum Stutthof.

Pamiętajcie o Patronie:)

Sylwia Owsińska

_____________________________________________________________________________

KLASYFIKACJA KONKURSOWA, 35. ROCZNICA NADANIA SZKOLE IMIENIA

_____________________________________________________________________________

Nagrody GŁÓWNE, ZA NAJLEPSZE PRACY KONKURSOWE, GRAD PRIX

KONKURSU GRAFICZNEGO

  • Praca wspólna GABRIELA CHINCA I NADII CHINC

KONKURS LITERACKIEGO:

  • NATALIA FREJ

KONKURSU PLASTYCZNEGO

  • FABIAN STACHECKI

_____________________________________________________________________________

KONKURS GRAFICZNY I MIEJSCE:

  • Wojciech Kamiński

KONKURS GRAFICZNY II MIEJSCE:

  • Filip Wasiluk

KONKURS GRAFICZNY III MIEJSCE:

  • Maria Jackowska

KONKURS  GRAFICZNY WYRÓŻNIENIE:

  • Zofia Banach
  • Małgorzata Grudkowska

_____________________________________________________________________________

KONKURS PLASTYCZNY I MIEJSCE:

W kategorii klas I:

  • Małgorzata Jaworska

W kategorii klas II:

  • Paweł Chwała

W kategorii klas III:

  • Filip Biszkont
  • Adam Reszczyński

KONKURS PLASTYCZNY II MIEJSCE:

W kategorii klas I:

  • Kacper Sochaczewski

W kategorii klas II:

  • Inka Stefańska

W kategorii klas III:

  • Ignacy Przybylski
  • Kornelia Iwaniak
  • Paweł Rentflejsz

KONKURS PLASTYCZNY III MIEJSCE:

W kategorii klas I:

  • Leon Stępak

W kategorii klas II:

  • Adrian Moryto
  • Kamil Malinowski

W kategorii klas III:

  • Kajetan Kucharski

KONKURS PLASTYCZNY WYRÓŻNIENIA:

W kategorii klas I:

  • Katarzyna Góra
  • Olimpia Gemza

W kategorii klas II:

  • Maja Kamionka
  • Michalina Ziarkowska
  • Natasza Popielarz
  • Oskar Knap

W kategorii klas III:

  • brak

_____________________________________________________________________________

KONKURS LITERACKI I MIEJSCE:

W kategorii klas V:

  • Lena Tirkel
  • Oliwia Zbróg

W kategorii klas VI-  VII:

  • Paulina Owsińska

W kategorii klas VIII:

  • Nie przyznano

KONKURS LITERACKI II MIEJSCE:

W kategorii klas V:

  • Gabriel Chinc

W kategorii klas VI-  VII:

  • Nicola Augustyniewicz

W kategorii klas VIII:

  • Nie przyznano

KONKURS LITERACKI III MIEJSCE:

W kategorii klas V:

  • Nie przyznano

W kategorii klas VI-  VII:

  • Nie przyznano

W kategorii klas VIII:

  • Nie przyznano

KONKURS LITERACKI WYRÓŻNIENIE:

W kategorii klas V:

  • Zofia Czubińska
  • Blanka Snopek

W kategorii klas VI-  VII:

  • Nie przyznano

W kategorii klas VIII:

  • Nie przyznano

_____________________________________________________________________________

KONKURS HISTORYCZNY I MIEJSCE:

W kategorii klas V:

  • Oliwia Zbróg

W kategorii klas VI:

  • Paulina Owsińska

W kategorii klas VII- VIII:

  • Paweł Rentflejsz

KONKURS HISTORYCZNY II MIEJSCE:

W kategorii klas V:

  • Zofia Czubińska

W kategorii klas VI:

  • Daria Bejnar

W kategorii klas VII- VIII:

  • Zuzanna Ziemiańska 

KONKURS HISTORYCZNY III MIEJSCE:

W kategorii klas V:

  • Gabriel Łosiński

W kategorii klas VI:

  • Maria Jackowska

W kategorii klas VII- VIII:

  • Kacper Samsel
  • Dawid Stachecki

KONKURS HISTORYCZNY WYRÓŻNIENIE:

W kategorii klas V:

  • Martyna Ściuba
  • Weronika Mistygacz
  • Karolina Zaborowska
  • Alicja Karbownik

W kategorii klas VI:

  • Kinga Gusztal
  • Blanka Szloser

W kategorii klas VII- VIII:

  • Jakub Spryszyński